Росія програла хорватії в товариському матчі з футболу

Вчора, 17 листопада, збірна команда Росії вперше зазнала поразки під керівництвом Леоніда Слуцького і перервала довгу безпрограшну серію. Це був товариський матч проти хорватів. Чотирма днями раніше, 13 листопада, наша збірна перемогла з рахунком 1: 0 набагато більш серйозного противника, португальців.

Вчора ж російські футболісти розслабилися, і оборона збірної затріщала по швах. Леонід Слуцький пояснив поразку незіграністю команди і втомою. Тренер змінив склад оборони і захотів побачити в справі футболістів, що мали до цього трохи практики в збірній команді. Експеримент не вдався.

Федір Смолов вивів нашу команду вперед на 15-й хвилині матчу. Однак у другому таймі хорватам вдалося три рази взяти ворота збірної Росії, перемігши з великим рахунком 1: 3.