Матч росія-ліхтенштейн: один дзюба забив чотири голи - відео

Вчора, 8 вересня, російські футболісти влаштували «розстріл» воріт команди Ліхтенштейну. Ворота нашої збірної залишилися в недоторканності. підопічні Леоніда Слуцького контролювали гру з самого початку матчу. Правда рахунок був відкритий лише на 21-й хвилині (Артем Дзюба). четвертий м`яч Артема Дзюби був забитий вже на останній хвилині гри. Інші автори голів - Алан Дзагоєв, Федір Смолов і Олександр Кокорін (З пенальті). Загальний рахунок - 7: 0!

Відео матчу Росія-Ліхтенштейн:

Ця «весела прогулянка» наших футболістів мала важливі наслідки. Команда Росії заробила дорогоцінні очки. А в той же час шведи поступилися австрійцям з рахунком 4: 1 і відкотилися на третє місце в групі. Росія близька до виходу з відбірної групи. Ще недавно в це погано вірилося ...