Росія програла словаччині на євро 2016

Встоявши в матчі з англійцями, Росія зазнала досить сумне поразку з рахунком 2: 1 від слабшої команди, словаків. Два геніальних голи від Марека Гамшика і Володимира Вайсса під кінець першого тайму перекреслили всі старання наших нападників. Словаки небезпечно проривалися в центрі поля, Нойштедтер та Головін робили помилки і не могли їх стримувати. Цих півзахисників довелося замінити в середині матчу на перевірених Мамаєва і Глушакова. Ці не помилялися, але було вже пізно ...

Весь другий тайм російські футболісти атакували і намагалися відігратися. Потрібно відзначити героїчні зусилля нападника Артема Дзюби, який часто залишався без підтримки і забити так і не зміг. Відповісти наша збірна зуміла лише на 80-й хвилині: гол забив Денис Глушаков. Шкода, що гол був лише один.

Після цього матчу у російської збірної залишається не надто шансів на вихід в плей-офф.