Збірна росії з футболу перемогла команду гани, відеоогляд

Вчора під керівництвом Станіслава Черчесова збірна Росії з футболу перервала беспобедную серію ігор і обіграла збірну Гани в товариському матчі з рахунком 1: 0. Незважаючи на невеликий рахунок, матч ряснів гострими моментами і не міг не порадувати вітчизняних уболівальників.

Єдиний гол забив на 20-й хвилині нападник Федір Смолов, який створював біля воріт Гани багато небезпечних моментів. Федору допомагали Роман Зобнин і Юрій Жирков, які руйнували атаки Ганцов і швидко переводили гру на половину супротивника.

Біля воріт Акінфєєва гострих моментів було менше, але вони теж траплялися: один раз ворота врятувала штанга, іншим разом - чудова реакція голкіпера.

Цей матч виявився ювілейним для нашого захисника Василя Березуцького: Тепер футбольний ветеран провів рівно сто матчів за збірну.

Це друга гра національної збірної під керівництвом Станіслава Черчесова (перший матч, з турками, закінчився гольовою нічиєю).