Вольова нічия цска в матчі з «байером»: відеоогляд

Чи можна виправити становище, якщо на чужому полі програєш з рахунком 2: 0 вже на п`ятнадцятій хвилині матчу проти команди більш високого класу, причому противник демонструє тотальну перевагу? Вчорашній досвід армійців показав, що таке можливо!

«Байєр» розпочав матч проти ЦСКА з абсолютною перевагою, і вже за перші чверть години Адмір Мехмеді і Хакан Чалханоглу забили по голу в ворота Акінфєєва, у якого майже не було шансів відбити ці удари. Рахунок міг би бути набагато більшим, якби воротар не відобразив серію наступних ударів. Футболісти ЦСКА почали нервувати, вони жодного разу не могли навіть вдарити в створ воріт «Байєра».

Однак німці розслабилися і були за це покарані. На 36-й хвилині, після раптового прориву до штрафного противника, гол забив Алан Дзагоєв. Ще через дві хвилини рахунок зрівняв Роман Єременко. Група атаки ЦСКА відмінно спрацювала, і хід матчу вдалося переломити.

Футболісти "Байєра" стали нервувати і помилятися. Більше голів не було. Небезпечні моменти виникали біля воріт обох команд, хоча у воротаря ЦСКА роботи було більше. Армійці почали виступ в групі Ліги чемпіонів з «вольовий нічиї».

Кращими гравцями ЦСКА в цьому матчі виявилися Роман Єременко і, звичайно ж, Акінфєєв.