Цска перервав переможну серію, сенсаційно програвши "сєвєрсталі"

Черговий ігровий день регулярного чемпіонату КХЛ завершився вчора справжньою сенсацією. Лідер турнірної таблиці Західної конференції, столичний ЦСКА абсолютно несподівано програв хокеїстам Череповецького клубу «Северсталь» з рахунком 1: 2.

Єдину шайбу в ворота «Северстали» відправив на 20-й хвилині матчу Ян Муршак. У череповчан відзначилися Сергій Монахов, який відкрив рахунок на 11-й хвилині зустрічі, і Павло Бучневич, що став автором переможного кидка в ворота противника.

Правда, незважаючи на те, що переможна серія ЦСКА перервалася, клуб як і раніше залишається на вершині рейтингу, набравши за підсумками 18 ігор 37 очок. «Северсталь» ж, яка набрала лише 18 очок за 16 матчів, знаходиться на останньому місці таблиці чемпіонату.