"Цска" - лідер чемпіонату росії з футболу

За підсумками минулого матчу «ЦСКА» - «Томь» армійці піднялися на першу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Росії з футболу. Перший гол належить футболістові томського клубу Ігорю Портнягіна, котрий відкрив рахунок на тридцятій хвилині зустрічі. Реабілітуватися «ЦСКА» зміг лише в другому таймі, коли Сейду Думбія і Ахмед Муса забили по черзі по м`ячу у ворота супротивника, в результаті забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 2: 1.

Таким чином, до теперішнього моменту набрав за проведені шість матчів 14 очок «ЦСКА» на одне очко випереджає «Ростов», який займає за підсумками п`яти друге місце.
Також в рамках чемпіонату сьогодні на стадіоні в Хімках зіграли внічию команди петербурзького «Зеніту» і московського «Динамо». Перший гол забив динамівець Балаж Джуджак. До кінця другого тайму здавалося, що перемога «Зеніту» вже забезпечена, проте в додатковий час врятував становище для гостей Олександр Кержаков, який зумів-таки потрапити в ворота.

Далі всіх шанувальників футболу чекають матчі «Волга» - «Терек», і «Анжи» - «Краснодар».