Кержаков і ігнашевич принесли збірній росії перемогу в матчі з угорщиною - відеоогляд голів

18 листопада збірна Росії з футболу зіграла в 2014 році свій останній матч - проти збірної Угорщини, на відомому стадіоні Будапешта «Гроупама Арені». Перед початком зустрічі обстановка навколо російської збірної склалася досить напружена.

З`явилися навіть чутки про звільнення Фабіо Капелло, оскільки його підопічні не зуміли впоратися практично з жодною з поставлених завдань. І то: з семи офіційних матчів, зіграних у 2014 році, наші футболісти змогли обіграти тільки команду Ліхтенштейну.

Однак під кінець цього року, який приніс російським уболівальникам стільки розчарувань, у шанувальників вітчизняного футболу нарешті з`явився привід для гордості. В останній грі року відзначилися довгоочікуваними голами форвард Олександр Кержаков (80 хвилина) та Сергій Ігнашевич (49 хвилина). На 86 хвилині зменшив розрив в рахунку Неманья Ніколіч, проте на результат зустрічі це не вплинуло: по рахунком 2: 1 перемогу здобула збірна Росії.

І неважливо, що матч проти збірної Угорщини всього лише товариський: можливо, саме ця перемога дозволить команді підбадьоритися і показати той рівень футболу, з яким можна виходити на Євро-2016. А шанси у збірної Росії відібратися на Євро-2016 все-таки залишилися.

Відео голів: Росія - Угорщина