Збірна росії зіграла внічию з алжиром і не змогла вийти в плей-офф

Ось і завершився матч Росія - Алжир, на який покладалося стільки надій. Відмінно стартував з відправленого вже на 6-й хвилині у ворота алжирців голи Олександра Кокоріна, російські футболісти так і не змогли закріпити перевагу і збільшити розрив у рахунку. А на 60-й хвилині зустрічі збірної Алжиру і зовсім вдалося відігратися. Помилився з виходом на подачу з флангового стандарту наш голкіпер Ігор Акінфєєв, якому хтось навмисно направив в очі промінь лазера, і Слімане зрівняв рахунок, забивши головою.

Подальша гра - відчайдушний очікування болельшіков, коли ж такий потрібний м`яч відправиться в ворота алжирців, яке так і не справдилося. Незважаючи на заміну Кержакова Канунникова на 80-й хвилині, змінити рахунок на табло більше не вдалося. Результат зустрічі - нічия 1: 1, і збірної Росії не вдається вийти з групи і отримати таку бажану путівку в плей-офф.