Фк "урал" продовжив безпрограшну серію над "краснодаром": відео

Зустріч футболістів єкатеринбурзького клубу «Урал» на своєму полі з командою «Краснодара» закінчилася перемогою господарів поля. Окрилила рахунок Оділь Ахмедов, який вразив ворота «Уралу» на 22-й хвилині. Однак цей гол, забитий гравцем збірної Узбекистану, виявився єдиним пропущеним уральцями.

Зрівняти рахунок вдалося на 36-й хвилині В`ячеславу Подберезкина. А на 69-й хвилині зустрічі чилійський півзахисник Херсон Асеведо красивим і точним ударом з 20 метрів забив свій третій гол на чемпіонаті Росії в новому сезоні 2015-2016. Всього через 5 хвилин закріпив перевагу «Уралу» аргентинець Пабло Фонтанельо, який відправив м`яч у ворота суперника влучним дальнім ударом. Підсумок зустрічі 3: 1 на користь команди з Єкатеринбурга.

Це вже друга перемога «Уралу» над «Краснодаром» в чемпіонаті Російської футбольної прем`єр-ліги (РФПЛ). Всього ж «Урал» не програє "Краснодару" вже протягом 4-х матчів.