Збірна росії зазнала першої поразки на мчм від шведів - відео голів

Нещодавно ми вже писали про фантастичну перемогу російської молодіжної збірної над швейцарцями. Сьогодні наша хокейна команда зіткнулося в Торонто з більш серйозним супротивником, Швецією. Зустріч пройшла в рівній конкурентній боротьбі, і переможець не був ясний до останнього моменту. На жаль, удача посміхнулася шведської молодіжної збірної ...

Як сказав російський тренер Іван Брагін, «грали добре, але програли». Команда була ослаблена через дискваліфікацію нападника Анатолія Голишева. Крім того, наші хокеїсти просто втомилися. Але головне - суперник був гідний.

Перший період закінчився на користь шведів, другий - на користь росіян, рахунок був 1: 1. Третій період виявився найбільш урожайним на голи. До цього часу шведський хокеїст Густав Форслінг забив другу шайбу, тобто, як кажуть в хокеї, оформив дубль. У росіян таке ж досягнення на рахунку у В`ячеслава Лещенко. 2: 2!

Але ось швед Хольмстрем забиває ще один гол, шведи вириваються вперед. Наш нападник Іван Барбашев мало не забив шайбу, але відеосистема гол не зафіксувала.

Підсумок - 3: 2, шведи зміцнили лідерство в групі. Наступна зустріч - з чехами.