Мессі починає і виграє

Багато скептиків вважали, що зоряний Мессі не гратиме за збірну так, як це робить в клубних матчах. Однак перший же матч збірної Аргентини довів зворотне. 2: 1 завершилася зустріч аргентинців зі збірною Боснії, і саме гол Ліонеля Мессі привів команду до перемоги.

Матч пройшов на стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро. Для збірної Боснії та Герцеговини це дебют на мундіалі. У боснійців єдиний м`яч забив Ібішевіч. Перший гол був забитий в свої ж ворота Сеад Колашинаць на третій хвилині першого тайму з подачі Мессі під час штрафного.

Матч Аргентина - Боснія став найбільш обговорюваним з моменту початку чемпіонату світу з футболу в Бразилії. За 90 хвилин гри 6,3 мільйона користувачів Twitter залишили свої коментарі про це грі (велика частина повідомлень стосувалася гри чотириразового володаря «Золотого м`яча» Ліонеля Мессі).