"Авангард" повернув собі лідерство в східній конференції, обігравши по буллітам "сибір"

Вчора в рамках регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги на «Арені-Омськ» розгорнулася напружена боротьба між хокейними клубами «Авангард» і «Сибір». Повболівати за улюблені команди зібралося понад 9 тис. Уболівальників.

Вже з перших секунд на льоду закипіли неабиякі пристрасті: на 10-й хвилині вдалося забити в праву «дев`ятку» першу шайбу Міхалу Кемпні. Через 7 хвилин «сибіряки» відновили рівновагу - відзначився нападник Ігор Фефелов.

У другому періоді гості вийшли вперед завдяки влучному кидку Томаша Вінцоура. Спроби «Авангарду» зрівняти рахунок увінчалися успіхом лише в останній двадцятихвилинці. Врятував свою команду Олександр Попов. Таким чином, до серії буллітів «Сибір» і «Авангард» підійшли з рівним рахунком 2: 2.

Завершилося «сибірське дербі» перемогою івано-франківців: блискуча гра воротаря Дениса Костіна виявилася на висоті. Підсумок зустрічі 3: 2 на користь «Авангарду», який, набравши за підсумками матчу 34 очка, знову повернув собі лідируючу позицію в турнірній таблиці Східної конференції.

Повний розклад матчів хокейного клубу «Авангард» в сезоні 2015/2016 можна знайти на нашому сайті.