Зеніт-севилья, матч ліги європи: інтрига зберігалася до кінця - відео голів

Унаї Емері проти Андре Віллаш-Боаша

Вчора, 16 квітня, ввечері, на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» (Севілья), з господарями арени зустрівся «Зеніт». Незважаючи на дискваліфікацію деяких гравців з основного складу, команда Віллаш-Боаша стала для «Севільї» небезпечним суперником. На 27-й хвилині матчу гол забив Олександр Рязанцев, і андалузький клуб опинився в ролі наздоганяючого. Зрівняти рахунок севільцями не вдавалося дуже довго.

В середині другого тайму тренер противника, Унаї Емері, зрозумів, що треба щось міняти і випустив на поле агресивного бомбардира Карлоса Бакка. Він забив гол у відповідь на 73-й хвилині матчу.

Гра підходила до кінця. Здавалося, дві команди розійдуться з нічийним результатом. І тільки на 88-й хвилині матчу гол Дениса Суареса поставив крапку в першому матчі.

«Зеніт» програв з рахунком 1: 2. Але у петербуржців є шанс відігратися 23 квітня на власному полі і здобути путівку в півфінал.