Кузнєцов вивів «вашингтон» в чвертьфінал кубка стенлі

Гол російського форварда НХЛ Євгена Кузнєцова вчора поставив крапку в семіматчевую протистоянні команд «Вашингтон Кепіталз» і «Нью-Йорк Айлендерс» в рамках плей-офф кубка Стенлі. Перемоги в перших шести матчах розподілилися порівну: 3-3. У передостанній зустрічі «остров`яни» зрівняли рахунок, обігравши столичну команду (3: 1) за активної участі російського форварда Миколи Кулемина.

У сьомому, останньому матчі, який проходив вчора, 27 квітня, рівний рахунок зберігався майже до самого кінця. І тільки на 53-й хвилині гол у нью-йоркські ворота забив вашингтонський форвард Євген Кузнєцов. Це визначило результат гри (2: 1) і всього протистояння, а Кузнєцов був визнаний першою зіркою матчу.

Суперником «Вашингтона» в чвертьфіналі стане інший нью-йоркський клуб, «Рейнджерс».