Хк ска красиво обіграв «спартак», відео

У цьому сезоні хокейний клуб СКА переживає не найкращі часи і поки навіть не потрапляє в першу вісімку Західної конференції КХЛ. Але ж ця команда нещодавно виграла Кубок Гагаріна! Але до початку нинішнього сезону ряд сильних гравців і головний тренер В`ячеслав Биков покинули клуб. Щоб підтримати статус команди і поліпшити її результати, новому тренеру Андрію Назарову потрібні красиві перемоги.

Така перемога була здобута у грі зі «Спартаком» ввечері 14 жовтня. Лідер не визначився до початку третього періоду, так як на шайбу, забиту Олександром Барабановим (25-я хвилина) спартаківці відповіли голом Чарльза Геноуея ​​(37-я хвилина). Але в третьому періоді двоє армійців - Дмитро Калінін і Ярно Коскіранта - забили по шайбі. Підсумковий рахунок - 3: 1 на користь СКА.