Суддя пограбував «монако» в матчі з «ювентусом»? Відео

Дивне поразки завдав «Ювентус» команді «Монако». Чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між цими клубами обіцяв стати цікавим: «Ювентус» входить до вісімки найсильніших команд Європи, їх противники також сильні. Перші 20 хвилин обох таймів італійцям було несолодко: гравці «Монако» ловили їх на контратаках і створювали небезпечні моменти. Але потім гра вирівнялася.

Гол у цій зустрічі був забитий лише один раз і виявився досить спірним.

Захисник «Монако» Рікарду Карвальо зіткнувся у власному штрафному з гравцем «Ювентуса» Альваро Мората. Арбітр Павел Краловець призначив пенальті, який блискуче реалізував чилієць Артуро Відаль, обдуривши воротаря «Монако». У підсумку «Ювентус» переміг з рахунком 1: 0, але переміг якось непереконливо. Тренер монегасків Леонарду Жардім метає громи і блискавки. Є й інші незгодні.

Так чи інакше, у другому матчі у «Монако» є шанс відігратися.