Чудесний порятунок «зеніту» в матчі з «маккабі»

Перший матч «Зеніту» в Лізі Європи, проти ізраїльського «Маккабі», закінчився неймовірно. Синьо-біло-блакитні не здалися, вже програючи з рахунком 3: 0 за 15 хвилин до закінчення матчу. Раніше футболісти розслабилися, граючи проти «нескладного» супротивника, і були за це жорстоко покарані.

Спасителем «Зеніту» став легіонер Віктор Жуліано, який за останні чверть години примудрився оформити дубль і віддати дві результативні передачі: всі чотири голи були забиті з його участю.

На 76-й хвилині з подачі Жуліано гол забив Олександр Кокорін. Потім півзахисник противника отримав червону картку, а Жуліано реалізував штрафний і забив сам. Ще дві хвилини гри в більшості - і бразильський легіонер оформив дубль, довівши рахунок до 3: 3. У доданий час гол головою забив Лука Джорджевіч - знову з подачі Жуліано.

Здається, трансфер бразильського легіонера був найвдалішим придбанням «Зеніту» перед нинішнім сезоном.