Підсумки кубка світу з латиноамериканських танців в кремлі 2015

31-го жовтня в Малому залі Кремлівського палацу відбувся один з головних змагань московської танцювальної осені - Кубок світу з латиноамериканських танців. Ось уже 21 рік поспіль цей турнір проводиться під егідою Російського танцювального союзу і його Президента Станіслава Попова. Генеральні партнери Кубка ВАТ «Газпромбанк» і державна корпорація РОСТЕХ.

Щороку Кубок світу з латиноамериканських танців в Кремлі збирає найсильніших спортсменів з усіх куточків світу і, звичайно, найзацікавленішу публіку. У натовпі гостей неодноразово бували помічені провідні спортсмени країни, видатні діячі мистецтва і культури, члени уряду. Обов`язковими відвідувачами заходу ось вже багато років є прославлена ​​радянська гімнастка Лариса Латиніна та її чоловік, професор і академік Юрій Фельдман.

Відео: фінал Чемпіонату Європи 2016 Професіонали

Учасниками заходу в цьому році стали такі прославлені пари як Мауріцціо Весково і Андра Вайділайте (Канада), Дмитро Влох та Катерина Крисанова (Україна), Евен Смагін і Поліна Казаченко (Росія), Ніл Джонс і Катерина Соколова-Джонс (Великобританія), Павло Трошічев і Ольга Залівалова (Росія), Павло Звичай і ангелік Астра Майер (Німеччина) і багато, багато інших. Всі спортсмени відзначали доброзичливу, практично камерну атмосферу, завжди притаманну заходам РТС в Кремлі:

За підсумками декількох вельми напружених турнірів була присуджена нагорода - Кубок світу з латиноамериканських танців, що вдає із себе чудову бронзову статуетку з позолотою. Головний приз вдруге дістався канадській парі Мауріцціо Весково і Андра Вайділайте. Друге місце зайняли російські спортсмени - фіналісти чемпіонатів світу, срібні призери чемпіонату Європи 2015, фіналісти Кубків світу та чемпіони Росії Євген Смагін і Поліна Казаченок. Третє місце завоювала пара з Великобританії - чемпіони своєї країни Ніл Джонс і Катерина Соколова-Джонс. Для того, щоб відзначити вихід у фінал, кожна пара виконала красивий і зворушливий показовий номер.

Відео: Кубок світу з латино-американським танцям 2012 г. Москва

Ось як прокоментував перемогу Мауріцціо Весково, сильна половина канадської пари:

А ось що говорить про участь в змаганнях Поліна Казаченко, яка зайняла, разом зі своїм партнером Євгеном Смагіним, друге місце:

Відео: Чемпіонат світу 2016 з латиноамериканських танців серед професіоналів, 29 жовтня Кремль

Цікаво, що в цьому році організатори вперше вирішили поєднати виступи професіоналів з кубком для любителів, в якому могли взяти участь запрошені дуети з усього світу. У цьому турнірі перші два місця дісталися Україні - золото взяли Антон Нестерко і Дарина Маріущенко, а срібло Олександр Кравчук і Олеся Гецко. Третє місце залишилося за танцюристами з Латвії Славою Вішняковсом і Терезою Кисло.

Також в рамках програми вечора пройшов елегантний, красивий і легкий по своїй атмосфереКубок за європейськими танців Supadance. У цьому змаганні перемогла Польща в особі Марека касатся і Пауліни Глазик.

Відео: World Latin Cup 2015. Професіонали PRO. півфінал

Крім насиченої програми змагання, гості могли насолодитися численними сюрпризами від організаторів Кубка. Однією з «родзинок» вечора традиційно вважаються показові номери від провідних спортсменів, таких як Ольга Колесникова і Ігор Алфьоров, Віра Фартушняк і Лука Тонеллі та інших. Успіхом стали виступи від легенд танцювального світу, пари з ПАР - Ханни Картун і Віктора де Сільви. Ефект від їх чуттєвих, пристрасних номерів було підкреслено тим фактом, що в цей вечір пара оголосила про завершення своїх виступів.

Кубок світу з латиноамериканських танців 2016 відбудеться в Кремлівському палаці 23 квітня 2016 року.