Уєфа може зарахувати технічну поразку збірної чорногорії в матчі з росією з рахунком 0: 3

Відео: Чорногорії зараховано технічну поразку від Росії

Вчорашній відбірковий матч на Євро-2016 між збірними Росії та Чорногорії, що проходив в Подгориці, замість спорту перетворився на справжнє побоїще. Правда, до гри в футбол це мало мало відношення.

Вже на першій хвилині матчу вболівальники чорногорської сторони кинули фаєр у воротаря російської збірної Ігоря Акінфєєва, після чого той не зміг продовжити гру і залишив поле на ношах. У госпіталі з`ясувалося, що у Акінфєєва опік шиї і струс головного мозку.

Відео: "Зеніту" зарахували технічну поразку

Здавалося б, після подібного інциденту матч варто було б відразу ж припинити. Однак суддя Деніз Айтекін, після консультації з президентом УЄФА Мішелем Платіні, прийняв інше рішення, і зустріч все ж продовжилася - до першого попередження. Але агресивно налаштовані фанати не заспокоїлися. Те під ноги російським футболістам з трибун летить стрічка, то під час пенальті роману Широкова світять в очі лазерним променем. Потім не забитого пенальті на трибунах виникає бійка, а на 67-й хвилині над стадіоном повисає димова завіса. В таких умовах матч все ж був зупинений.

Відео: УЄФА присудив Росії перемогу над Чорногорією у відбірковому матчі на ЄВРО-16

Сьогодні російська збірна разом з Ігорем Акінфеєвим вже повернулася до Москви, а все, що сталося на полі буде розглядати Контрольно-дисциплінарним комітет УЄФА. До речі, президент РФС Микола Толстих вже оголосив, що подасть протест в разі, якщо буде прийнято рішення про відновлення перерваного матчу.

За регламентом УЄФА, за порядок і безпеку всередині і навколо арени як до, так і під час, і після матчу відповідальність несе приймаюча асоціація, то в разі порушень вона ж може бути піддана дисциплінарним санкціям. Зокрема, згідно зі ст. 21 регламенту, як санкцій для подібних випадків може бути призначено технічну поразку з рахунком 0: 3. Рішення з даного питання приймається головою УЄФА.