Фернандес виграв чм з фігурного катання, коляда - 4-й, ковтун - 21-й

Відео: Фігурне катання. Очікування від Чемпіонату світу 2017 Гельсінкі стартує через тиждень. Все на матч

Завершився в Бостоні чемпіонат світу з фігурного катання відкрив ще одне ім`я серед росіян-одиночників. 21-річний уродженець Санкт-Петербурга Михайло Коляда, якого кілька сезонів поспіль переслідували невдачі у вигляді травм і падінь, несподівано показу кращий результат серед представників Росії, зайнявши 4-е місце на змаганнях.

Коментуючи свій виступ, фігурист зізнався, що для нього світову першість (а Михайло вперше виступав на змаганнях такого рівня) завершилося дуже стрімко: «Начебто так довго чекав, так довго готувався, і раптом - хоп! І все позаду ».

Відео: Mikhail KOLYADA Михайло КОЛЯДА. Фігурне катання Командний ЧС-2017. Довільна програма 21.04.2017

І хоча до бронзової медалі Коляде все ж трохи не вистачило очок, для себе він впевнено заявляє: «Чи впорався!». В інтерв`ю після закінчення турніру Михайло зазначив, що досягнутий результат є на даний момент його стелею. «Треба тепер його пробивати!», - посміхається спортсмен. У будь-якому випадку, отриманий безцінний досвід, безсумнівно, додасть спортсмену впевненості в собі.

Чемпіоном світу серед чоловіків-одиночників другий сезон поспіль став іспанець Хав`єр Фернандес. Трійка переможців виглядає наступним чином:

1. Хав`єр Фернандес (Іспанія) - 314,93
2. Юдзуру Ханю (Японія) - 295,17
3. Цзінь Боян (Китай) - 270,99

А ось Максим Ковтун, також представляв Росію на змаганнях, не зміг увійти навіть до двадцятки кращих і в підсумку став лише 21-м.

Відео: Михайло Коляда КП 2016 Світ Бостон