Росіянин вперше піднявся на подіум "формули-1"

Вперше в історії гонок «Формула-1» місце на подіумі вдалося зайняти представнику Росії. Ним став єдиний на сьогоднішній російський гонщик «Формули-1» Данило Квят, який посів друге місце на завершилися в ці вихідні гонках Гран-прі Угорщини.

Відео: Квят посів друге місце на Гран-прі в Угорщині

Всього 5,7 секунди поступився Данило переможцю 10-го етапу чемпіонату - німцеві Себастяну Феттелю, який виступає за команду «Феррарі». Замкнув трійку лідерів Деніел Ріккьярдо з Red Bull. Нагадаємо, що сам Даня теж виступає в нинішньому сезоні за Red Bull.

Правда, судді додали 10 штрафних секунд до часу Квята за допущене порушення при обгоні. Однак це анітрохи не затьмарило радість від такої важливої ​​перемоги дорослішає на очах 20-річного пілота, ще недавно виступав на юніорських змаганнях.

Сам Данило розцінює свій перший подіум як відмінне досягнення і готовий рухатися далі, до нових перемог. Незважаючи на складний старт (а на першому ж повороті Квят ледь не вилетів з гонки), пілот зізнався, що сьогодні вперше зрозумів на практиці, що означає - ніколи не здаватися. «У жодній ситуації не можна опускати руки і тоді все може скластися в вашу користь», - прокоментував він свій успіх.

Відео: Росіяни взяли два «срібла» на ЧС з вищого пілотажу

Наступна гонка пройде в Бельгії 21-23 серпня, а потім нас чекає російський етап «Формули-1» на трасі в Сочі: з 8 по 11 жовтня.