Данило квят - дев`ятий на першій практиці гран-прі в малайзії, росберг - перший

російський гонщик Данило Квят, який виступає за Red Bull Racing, проявив себе як «міцний середняк»: він посів дев`яте місце в першій практиці гран-прі «Формули-1» в Малайзії.

Всього ж в заїзді взяли участь 20 гонщиків. Перше місце зайняв німець Ніко Росберг, гонщик «Мерседес». Він показав час 1 хвилина 40,124 секунди (20 кіл). Друге місце зайняв фін Кімі Райкконен, який виступає на «Феррарі», третє - німець Себастьян Феттель (теж «Феррарі»).

Сенсацією стало те, що чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон зійшов з дистанції першим і виявився на самому останньому, 20-му місці. Британець на «Мерседесі» зміг зробити лише чотири кола: у автомобіля англійця відмовив мотор. Техніка іноді підводить навіть кращих гонщиків ...