Льюїс хемілтон переміг у гран-прі росії «формули-1» і отримав нагороду з рук путина

Вчора було завершено черговий етап гонок «Формули-1». Змагання пройшли в Росії, на сочинському автодромі. переміг знаменитий британець Льюїс Хемілтон, представляє «Мерседес». Друге місце отримав не менш відомий Себастьян Феттель ( «Феррарі»). Третю позицію зайняв Серхіо Перес з «Форс-Індія». Російський автогонщик Данило Квят прийшов до фінішу п`ятим. Всього ж взяли участь в заїзді 20 автомобілістів, з них до фінішу дійшли лише 14.

Нагородження призерів проводив Володимир Путін.

В особистому заліку Хемілтон лідирує з великим відривом з 302 очками. На другому і третьому місці розташувалися Себастьян Феттель (236 очок) і Ніко Росберг (229). Квят з 76 очками посідає сьоме місце.