Ніко росберг - гідний продовжувач династії гонщиків

Ніко доводиться сином фінському автогонщикові Кеке Росберг. Тому самому, який завоював титул чемпіона Формули-1 в далекому 1982 році. Саме головна пристрасть в житті батька багато в чому і визначила подальшу долю талановитого хлопця з не зовсім простий сім`ї.

Відео: Формула 1. Mercedes втретє поспіль став володарем Кубка Конструкторів. Ніко Росберг переміг у до

Практично всі дитинство Ніко пройшло в постійних переїздах. Він подорожував з матір`ю слідом за батьком, який постійно брав участь в змаганнях. Лише в підлітковому віці сім`я майбутнього претендента на титул в «королівських гонках» осіла в князівстві Монако. Примітно, що Росберг-молодший, практично і не жив в Фінляндії, є володарем подвійного громадянства. У нього є фінський і німецький паспорт.

Відео: Формула-1. Ніко Росберг став чемпіоном 2016 року

Уже в одинадцять років син чемпіона спробував свої сили в картингу. Після досить успішних виступів він перейшов до Німецької Формулу-БМВ, де в сімнадцять виграв свій перший чемпіонський титул. Завдяки такому тріумфу молодого гонщика тут же запросили у вищий за статусом чемпіонат, Євросерія Формули-3. Завдяки впливу батька, що мав на той момент в даному дивізіоні свою команду, Ніко став одним з його пілотів, але вище четвертого місця за підсумками сезону 2004 року піднятися не зміг.

У 2005 році відразу після закінчення курсу аеродинаміки в лондонському Імперському коледжі, Росберг починає виступати в GP2, де дуже швидко стає першим пілотом команди ART Grand Prix. Саме в цій тоді ще молодий серії двадцятирічному хлопцеві вдалося проявити себе і виграти титул. Першого чемпіона в історії GP2 тут же запрошують в Формулу-1, де він уже встиг відзначитися першими тестами в команді Williams ще в 2004 році.

Відео: Ніко Росберг - чемпіон!

Чемпіонство в GP2 відкрило Росберга нові горизонти. У грудні 2005 року його офіційно стверджують на посаду основного пілота Вільямса на наступний сезон «королівських перегонів». І вже з перших тестів хлопець заявив про себе. Наприклад, в Engineering Aptitude Test, обов`язковий до проходження всіма гонщиками, молодий пілот встановив рекорд, набравши найвищий бал в історії своєї нової команди.

Але кар`єру Ніко в Williams навряд чи можна назвати успішною. Не самий швидкісний болід просто не давав розкрити весь потенціал молодого гонщика. Його найкращим досягненням в команді стало четверте місце в Бразилії. І хлопець, хоча і продовжив виступ за британську стайню, став замислюватися про перехід в більш сильні команди.

І стався цей перехід тільки в 2010 році. Уже в середині осені 2009 року Ніко оголосив, що в кінці сезону залишить Williams. І хлопець не прогадав. Йому вдалося підписати контракт з недавно утвореної на базі команди Brawn GP «стайні» Mercedes-Benz, в якій його напарником став легендарний Міхаель Шумахер. Виступ пліч-о-пліч з семиразовим чемпіоном тільки підбурюють Росберга. І вже в першому ж своєму сезоні за Мерседес гонщик посів сьоме місце в загальному заліку.

Відео: PRO пілота. Льюїс Хемілтон

На даний момент Ніко продовжує виступати за Mercedes AMG Petronas F1 Team і у нього є всі шанси позмагатися в цьому сезоні за чемпіонський титул. Адже для цього у хлопця є абсолютно все - талант, високошвидкісний болід, трохи везіння і вміння важко і старанно працювати заради досягнення своєї мети.