Юрлова принесла росії золото і побіжить на естафеті

Вчора в Контіолахті, на чемпіонаті світу, сталася велика для російського біатлону подія. Вперше з 2010 року наш біатлоніст завоював в індивідуальній гонці золото. Особистих перемог в подібного роду змаганнях у нас не було з 2010 року, коли Устюгов переміг у мас-старті, обскакавши Фуркада.

На цей раз героєм дня стала Катерина Юрлова - спортсменка з непростою долею.

Вона не раз була на п`єдесталі, але в останні роки здавалося, що кар`єра Юрлов вже йде на спад. Катерину навіть не взяли на Олімпіаду в Сочі.

Після вчорашнього тріумфу, зрозуміло, все змінилося. У тренерському штабі на Юрлову тепер дивляться з надією: не врятує чи одиночна зірка і нашу жіночу команду? Розглядається питання про включення Катерини в завтрашню жіночу естафету.

як показав провал російських біатлоністів в перший день чемпіонату в Контіолахті, в нашій естафеті, особливо в жіночій естафеті, є проблеми. Жіноча естафета відбудеться завтра (13 березня). Чи зможе один сильний стрілок переломити хід змагань?

Катерина Юрлова перед чемпіонатом була націлена саме на індивідуальну гонку. Так що запрошення бігти на естафеті стало для неї новиною. Побачимо завтра, чи зможе вона допомогти іншим біатлоністка?