Золото в чоловічій естафеті вперше з 2004 р виграла збірна німеччини, росія - на 4-му місці

За підсумками відбулася вчора в Контіолахті чоловічої естафети збірна Росії з біатлону у складі Євгенія Гаранічева, Олексія Волкова, Дмитра Малишка і Антона Шипулін змогла зайняти лише 4-е місце, залишившись без медалей. Їх найближчі суперники - збірна Франції - випередили наших спортсменів на цілих 40 секунд.

Перше місце в естафеті посіла збірна Німеччини (1: 13.49,5) - вперше з 2004 року. А ось норвежці стали тільки другими, залишившись без золотих медалей в естафеті в перший раз за останні 4 роки. Після гонки знаменитий норвезький біатлоніст Еміль Хегле Свенсен не приховував розчарування. «Ми бігли за золотом. Наша команда - найсильніша з тих, що коли-небудь були, у всякому разі на папері. Тому срібло стало розчаровує », - сказав він в інтерв`ю.

А ось Мартен Фуркад задоволений тим, що збірної Франції вдалося посісти третє місце. «Був дуже радий завершити роботу, виконану командою» - посміхається він.