У загальному медальному заліку збірна росії займає 7 місце

Вчора в олімпійському Сочі було розіграно вісім комплектів медалей. На жаль, зайняти призові місця в лижних гонках і біатлоні нашим спортсменам не вдалося. Краща з російських біатлоністок, Ольга Вілухіна, фінішувала лише сьомою, Ольга Зайцева зайняла 11-е місце, Яна Романова - 23-е, Шумилина ж - лише 47-е. Золоту медаль в жіночій гонці переслідування виграла Дар`я Домрачева, яка виступає за Білорусію.

У лижних гонках в півфінал вдалося пробитися лише Сергію Устюгова. Олексій Пєтухов прийшов четвертим, а ще в одного нашого лижника Антона Гафарова прямо перед фінішем зламалася лижа.

Єдину медаль у вівторок принесла збірній Росії ковзанярка Ольга Фаткуліна.

Таким чином, зараз в нашому активі сім нагород: одне олімпійське золото, три срібних медалі і три бронзових. У загальному медальному заліку поки російська збірна посідає сьоме місце, поступаючись Норвегії, Канади, Нідерландів, Німеччини, США та Швейцарії.