Росія зайняла четверте місце в медальному заліку олімпіади

Дев`ятий день Олімпіади (14 серпня) виявився проривним для російської збірної. Наші спортсмени завоювали три золоті медалі і піднялися на четверту позицію в неофіційному медальному заліку. Зараз у російських спортсменів 9 золотих, 11 срібних і 10 бронзових медалей.

На першому місці в загальному заліку розташувалася команда Сполучених Штатів (26 медалей), на другому - Великобританія (15 золотих і 16 срібних нагород), на третьому - китайці (15 золотих і 13 срібних), на четвертому - Росія (9 золотих медалей), п`яте місце зайняла Німеччина (8 вищих нагород).

Олімпійськими чемпіонами вчора стали російські тенісистки Катерина Макарова і Олена Весніна, виграли парний турнір, Алія Мустафіна, гімнастка (бруси) і греко-римський борець Роман Власов (у ваговій категорії до 75 кілограмів).