За підсумками ої в сочи збірна росії посіла перше місце в медальному заліку

Ось і відзвучала музика Олімпіади, а всі нагороди знайшли своїх героїв. У неофіційному медальному заліку збірна Росії посіла перше місце. Наші спортсмени на домашній Олімпіаді завоювали 33 медалі, з яких 13 золотих. Таким чином, повторений рекорд СРСР за кількістю олімпійського «золота», і поліпшений за загальною кількістю медалей.

В останні дні ОІ справжній прорив зробили російські лижники, які посіли весь п`єдестал в мас-старті на 50 км. Також, після всіх невдач, коли вболівальники вже майже перестали сподіватися, чоловіча збірна з біатлону принесла таку бажану золоту медаль в естафеті 4х7,5 км. Двічі олімпійським чемпіоном став Вік Уайлд, який приніс для Росії дві золоті нагороди в сноубордингу.

У скарбничці Росії - 11 срібних і 9 бронзових медалей.

Друге місце в медальному заліку - у Норвегії (26 медалей, з них 11 золотих), третє - у Канади (25 медалей, з низ 10 золотих).