Роналду образив колишній клуб, а нані допоміг йому в цьому (відео)

«Реал Мадрид» обіграв «Манчестер Юнайтед» і вибив його з Ліги чемпіонів.

Ніщо не віщувало подібного результату матчу. Гра почалася з явною перевагою червоних дияволів - то Відіч проб`є, але потрапить в штангу, то Уелбек нападе на ворота, то ван Персі відправить м`яч прямо в руки Дієго Лопесу. Перший тайм, щоправда, так і пройшов без пригод.

А ось у другому все пристрасті виплеснулися назовні. Спочатку Нані так вдало спрямував м`яч у бік воріт, що Серхіо Рамос в спробі відбити м`яч, зрізав його у свої ж ворота. Потім все той же Нані схибив і «брудно» підрізав Арбелоа, за що дістав червону картку. Дияволи залишилися в меншості.

Мабуть, втрата в стані противника позитивно позначилася на настрої іспанців, і, мобілізувавшись, їм таки вдалося зрівняти рахунок - Давид Де Хеа пропустив в свої володіння м`яч від Луки Модріча. Збільшив рахунок в кінці гри Кріштіану Роналду, вдало прийнявши м`яч від Гонсало Ігуаїна.

Нагадаємо, що перша зустріч «Реала» і «МЮ» пройшла з рахунком 1: 1. Нинішній гол Роналду вивів «лос бланкос» за очками вперед в сумі двох зустрічей - 3: 2 - і забезпечив «Реалу» потрапляння в чвертьфінал. Футболістам «МЮ» ж залишається пакувати речі і відправлятися по домівках.