Джокович переміг федерера і вдруге став чемпіоном us open

Турнір Великого Шолома, US Open, завершено. У жінок переможницею Відкритого чемпіонату США з тенісу стала італійка Флавія Пеннетта, яка в фіналі обіграла Роберту Вінчі, свою співвітчизницю. 33-річна Пенетта ніколи раніше не вигравала турніри Великого Шолома в одиночному розряді і, мабуть, завершить кар`єру незабаром після свого тріумфу. Що ж стосується Серени Вільямс, то вона «вилетіла» з чемпіонату на стадії півфіналу, чого ніхто вже не чекав від непереможної тенісистки.

Зате в чоловічій першості до фіналу дійшли такі відомі спортсмени, як Новак Джокович і Роджер Федерер. Матч вийшов довгим і наполегливою. Чотири сети знадобилося Джоковичу, щоб здолати легенду тенісу, «старіючого» гравця Федерера (6: 4, 5: 7, 6: 4, 6: 4). В результаті Джокович все-таки взяв верх, це його десята перемога в турнірі Великого шолома. Гонорар Джоковича склав 3 300 000 доларів. Загальна ж сума призових за весь турнір перевищила 42 мільйони доларів.