Феттель переміг 9-й раз поспіль, а веббер завершив кар`єру

Відео: Себастьян Феттель виграв Гран-прі Бахрейну

Себастьян Феттель продовжує робити все, що глядачі перестали дивитися гонки «Формули-1». У Бразилії він переміг в дев`ятий раз в цьому сезоні. Всього етапів було 19, так що «Ред Булл» переміг практично в половині заїздів.

Те, що Феттель буде переможцем сезону стало зрозуміло ще в Сінгапурі, де Себастьян переміг утретє (а потім ще в Індії, що остаточно убило інтригу). Багато спортивних експерти навіть боялися, що гонки перестануть дивитися глядачі через нудьги.

Тим часом встановлено новий рекорд: Феттель обійшов легендарного Міхаеля Шумахера по числу безпрограшних заїздів. Німець вигравав тільки сім гонок підряду, а гонщик "Ред Булла» - дев`ять. Рекорд тримався з 2004 року.

Відео: Коло по трасі Будда, Індія

Друге і третє місце в цьому році дісталися Марку Уебберу, що завершив свою кар`єру в Ф-1, і Фернанду Алонсо з Scuderria Ferrari.

Глава «Ред Булла» Крістіан Хорнер не приховував своєї радості з приводу чергової перемоги Феттеля, а також подякував Уеббера за роки, віддані команді. З наступного року Марк виступатиме за команду «Порше» в гонках на витривалість

Відео: Марк Веббер (Mark Webber)

Марк Веббер дійсно виступив більш ніж гідно. Двічі обійшов Алонсо, обігнав Росберга і Хемілтона. Завершити кар`єру на п`єдесталі - відмінний фініш для переможця чотирьох Кубків Конструкторів.

Феттель і Шумахер

Відео: Марк Веббер (Mark Webber) musical slide show

«У наступному році нас чекають зовсім нові боліди. Вітаємо Себастьяна Феттеля і команду bdquo-Ред Буллldquo- з рекордним сезоном », - сказав Пол Хембрі, керівник автомобільного підрозділу" Піреллі ", після завершення гонки. Мається на увазі, що в 65-му сезоні на болідах стоятимуть нові екологічні двигуни V6.