Цска блискуче обіграв «магнітку», оновивши рекорд

Відео: Металург обіграв ЦСКА

Сюрпризом завершився матч ЦСКА з чинним чемпіоном Росії, магнітогорський «Маталлургом», 9 лютого. Магнітогорци грали зовсім не слабо, і все-таки ЦСКА вирвав у них перемогу!

Команда-чемпіон славиться атакуючим стилем гри і такими форвардами, як Данис Заріпов і Сергій Мозякин. Перед матчем тренер команди Майк Кінен раптом змінив тактику і зробив ставку на уважну оборону. І все-таки армійці розірвали оборону металургів на шматки!

Відео: БК

А починалося все вдало для команди-чемпіона! нападаючий ЦСКА Олександр Радулов розбушувався, стукнув противника ключкою і був на час видалений. Через сорок секунд після цього епізоду Данис Заріпов відкрив рахунок. До кінця першого періоду «Металург» перемагав з рахунком 1: 0.

Ситуація змінилася в другій половині матчу. ЦСКА нападав все лютіше. Головним «мотором» армійців став Олександр Радулов, який виправив помилку, допущену на початку матчу. На 34-й і 40-й хвилині він дав результативні передачі Стефану Так Кості, який оформив дубль. Другу шайбу можна розглядати як автогол, так як вона потрапила в ворота Василя Кошечкіна, відскочивши від ключки захисника. Третю шайбу забив ближче до кінця матчу Володимир Жарков (60-я хвилина).

Відео: магнітогорци раді перемозі

В результаті ЦСКА здобув 44-ту перемогу в регулярному чемпіонаті, оновивши рекорд КХЛ. Хокеїсти «Металурга» чинили опір гідно, але зробити нічого не могли.