Іспанці всуху програли збірній чилі і вилітають з чемпіонату

Сенсаційно завершився черговий матч групового етапу в групі В: збірна Іспанії не змогла забити жодного гола в ворота чилійців, пропустивши при цьому в свої ворота два м`ячі вже в першому таймі. Відзначилися Едуардо Варгас (20-я хвилина) і Чарлес Арангіс (44-я хвилина). Відігратися іспанцям так і не вдалося, незважаючи на ряд кілька досить непоганих атак, проведених у другій 45-хвилинці.

Збірна Чилі своєї напористою грою в буквальному вибила іспанців з чемпіонату світу, подарувавши своїм уболівальникам незабутні емоції. Коли стало зрозуміло, що Іспанії за час, що залишився не вдасться звести матч навіть до нічиєї, трибуни почали ревіти від захвату. І тому є причина: футболісти з Чилі сьогодні об`єктивно були краще. Так що, укупі з недавнім поразкою від команди Нідерландів, чинним чемпіонам світу залишається тільки пакувати валізи: навіть потенційна перемога в грі зі збірною Австралії навряд чи зможе виправити становище.

Чилійцям ж належить 23 червня непростий матч з Голландією за перше місце в групі. Початок матчу Чилі - Нідерланди - в 20-00 за московським часом.