«Рубін» обіграв «сьон» в домашньому матчі - відеоогляд

Казанський «Рубін» здобув впевнену перемогу в домашньому матчі проти французького клубу «Сьон» з Бордо. Таким чином, «Рубін» набрав п`ять очок і зберіг шанси на вихід з групи в Лізі Європи, хоча реалізувати цей шанс буде нелегко. Попереду - другий, гостьовий матч проти «Сьона», в якому казанцям також треба виграти.

Майже до самого кінця результат гри викликав сумніви. Але на 72-й хвилині успіхом увінчався удар Георгієва, а незадовго до фінального свистка другий гол забив форвард казанців Марко Девіч. Підсумковий рахунок - 2: 0. Велику допомогу казанцям надав футболіст противника Ндоє, який вдарив Канунникова бутсою по обличчю і був за це вилучений на 34-й хвилині. Гостям довелося грати вдесятьох.