"Терек" був розгромлений "зенітом" з рахунком 0: 3 (відео)

Всупереч очікування, матч між командами «Терек» і «Зеніт» ні висвітлений появою на трибунах Рамзана Кадирова. За визнанням президента Чечні на футбол його не пустили сини.

"Доброго дня любі друзі! Ахмад і Елі не пускають мене вболівати за Терек », - відписався в своєму Twitterrsquo-е Кадиров. Однак причину, по якій сини утримують його будинку, Кадиров так і не назвав. Залишається тільки гадати, чи пов`язано це з його скандальною поведінкою, або причина криється в іншому.

Чи справа у відсутності підтримки «фаната №1» або в чомусь іншому, але «Терек» був розгромлений пітерським клубом з рахунком 0: 3.

Перший гол був забитий вже на восьмій хвилині зустрічі - відзначився Аксель Вітсель. В середині другого тайму рахунок був подвоєний Бруну Алвешем. А в компенсований час закріпив перевагу Костянтин Зирянов - 3: 0. «Зенітівці» могли записати на свій рахунок ще один гол, але Олександр Кержаков не зміг реалізувати пенальті ще на 15-ій ігровий хвилині. До домінування санкт-петербуржців додалася і червона картка, яку отримав грозненський півзахисник Федір Кудряшов.

Таким чином, «Зеніт» розташувався на другій сходинці турнірної таблиці чемпіонату Росії, а «Терек» - на дев`ятій.

Нагадаємо, що гра проходила на нейтральному полі "Анжи-Арена" - таким чином був покараний "Терек".