Вчимося грати в настільний теніс

Відео: Спорт: Як навчитися грати в пінг понг / настільний теніс

Настільний теніс - гра дивно швидка, захоплююча, що змушує блискавично приймати рішення. У той же час вона не зажадає спеціальної екіпіровки: ракетки для тенісу та м`ячик видають в пункті прокату при оплаті години гри. Коли Ви навчитеся правильно тримати ракетку, то краще купіть свою - м`ячик буде краще пружинити і відскакувати, що позначиться на якості гри. Якщо ж гра Вам настільки полюбиться, що важко відірватися, Ви можете купити стіл для настільного тенісу і встановити його на дачі або в заміському будинку.

Відео: НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС - САМА КРУТАЯ ПОДАННЯ для любителів

Правила гри в настільний теніс

Якщо поки що Ви не вмієте грати в теніс, ознайомтеся з основними правилами гри. Корисно освіжити їх у пам`яті і тим, хто грав в теніс в дитинстві, але призабув після тривалої перерви.
У настільному тенісі гра ведеться до одинадцяти очок. Право першої подачі отримує той, хто виграє жеребкування. При правильному ударі м`яч спочатку повинен торкнутися Вашого боку столу, потім перелетіти через сітку, і торкнутися боку столу суперника. Якщо Ви помилилися, і м`ячик не торкнулася іншого боку столу, очко виграє супротивник. Якщо удар виконаний правильно, і противник не зміг відбити його, то очко зараховується Вам. Якщо обидва гравця досить сильні, розіграш може тривати досить довго, але рано чи пізно хтось припуститься помилки. Про те, як правильно тримати ракетку в настільному тенісі, щоб знизити ймовірність помилок, читайте тут.
У настільному тенісі кожен має дві подачі, після чого право подачі переходить до іншого гравця.

Як виграти пункти в тенісі

Щоб здобути перемогу в грі, слід бути уважним і не допускати помилок. Так, не можна торкатися м`ячика будь-якою частиною тіла, ловити м`яч рукою або за одне відображення удару двічі стосуватися тенісного м`яча ракеткою. Очко зараховується противнику і в тому випадку, якщо при Вашої подачі м`яч зачепить сітку столу.

Окуляри можна заробити і на помилках суперника: при невірної подачі або відображенні їм м`яча за межами столу.
Партія триває до 11очков. Якщо ж рахунок 11:10, то гру продовжують до різниці в два очка. По завершенні партії гравці міняються сторонами.